logo

Právě pro Vás stavíme nový web!

kontaktní osoby

Ing. Petr Mikeš

  • Ekonomicko-obchodní ředitel, jednatel společnosti
  • Je autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby
  • V seznamu ČKAIT je veden pod číslem 0100952
telefon: +420 602 445 481
e-mail: petr@salvete.info

Jiří Mikeš

  • Výrobní ředitel, jednatel společnosti
  • Je technikem v oboru pozemní stavby
  • Hlavní stavbyvedoucí, vedoucí provozu, autodoprava
telefon: +420 602 445 482
e-mail: jiri@salvete.info

Ing. Martin Mikeš

  • Hlavní rozpočtář společnosti
  • Nabídky, rozpočty, příprava staveb
  • Je inženýrem v oboru životního prostředí
telefon: +420 607 587 139
e-mail: martin@salvete.info

Lenka Mikešová

  • Asistentka obchodního ředitele
  • Ekonomický úsek, mzdy
telefon: +420 723 377 699
e-mail: lenka@salvete.info

Lada Mikešová

  • Auditor, vedoucí auditor
  • Ekonomický úsek, fakturace
telefon: +420 607 588 645
e-mail: lada@salvete.info

Jakub Mikeš

  • Nabídky, rozpočty, příprava staveb
  • Představitel vedení jakosti
telefon: +420 602 108 690
e-mail: jakub@salvete.info

Pavel Sládek

  • Truhlářská výroba, nábytek, kuchyňské linky
  • Designové návrhy
telefon: +420 602 463 516
e-mail: sladek@salvete.info

kontaktní místa

Sídlo firmy

Salvete, spol. s r. o.

Písecká 506, Strakonice 38601

 

provozní doba:  po - čt  6:00 - 16:00

                          pá        6:00 - 14:00 

telefon: +420 383 321 872
fax: +420 383 332 250
e-mail: salvete@salvete.info

 

podrobnosti

   IČO: 450 237 86

   DIČ: CZ45023786

zapsáno u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 1314

Reset hesla